Пет кандидати за градоначалник на Штип, меѓу пријавените и Африканецот Џими

2 Просмотры
Издатель
Од музика до свештенство, вакви професии се кријат во CV-ијата на кандидатите кои ќе се борат за градоначалничкото место во Штип.

Official facebook:
Web:
Copyright: OnAir Media Group
Категория
Фантастика онлайн
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика